Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 1
Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 2
Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 3
Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 4
Obchodní prostory, Evropská , Vokovice - Praha 6 | 5

Budova A, obchodní prostory, přízemí

110 m2

Praha 6, Vokovice, Evropská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v polyfunkčním centru Vokovice. Projekt se skládá ze dvou samostantých budov, které nabízí kromě kancelářských ploch také maloobchodní jednotky a skladové plochy.

Lokalita:
Komplex se nachází na ulici Evropská, což umožňuje výborné spojení na mezinárodní letiště Václava Havla a také do centra města. Stanice metra Nádraží Veleslavín (trasa A), tramvajové a autobusové zastávky jsou přímo u budovy. Snadné napojení na Pražský okruh.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

K dispozici od Q1 2019.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 110 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30188

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.