Obchodní prostory, Podkovářská, Vysočany - Praha 9 | 1
Obchodní prostory, Podkovářská, Vysočany - Praha 9 | 2
Obchodní prostory, Podkovářská, Vysočany - Praha 9 | 3
Obchodní prostory, Podkovářská, Vysočany - Praha 9 | 4
Obchodní prostory, Podkovářská, Vysočany - Praha 9 | 5
Pod nabídkou

obchodní prostory, přízemí

120 - 270 m2

Praha 9, Vysočany, Podkovářská

Přestavba a dostavba budovy B v průmyslovém areálu z roku 1934 nabídne pronájem obchodních prostor vhodných pro show room a provoz restaurace nebo bistra.

Cílem přestavby je vytvořit areál, který bude ve stávající stavební struktuře bývalých průmyslových staveb soustředit různé funkce administrativy, služeb, nerušící drobné výroby a svou výraznou architektonickou formou průmyslové zástavby bude připomínat původní genius loci lokality, která je zasažena změnou využití území po zániku výrobního provozu bývalého ČKD. Opravený objekt bude možné pronajmout jako kanceláře, provozovny služeb, nebo provozovny drobné výrobny. Součástí je mimo jiné galerijní prostor a rohová dvoupodlažní vila vhodná např. pro restaurační zařízení.

Lokalita:
Dobrá dostupnost po frekventované Poděbradské ulici, u tramvajové zastávky Podkovářská. Vlakové nádraží Libeň, a nejbližší stanice metra Kolbenova (trasa B) jsou vzdáleny 10 minut chůze. Venkovní parkování je k dispozici přímo v areálu.

Vybavení a služby:
- vysoká variabilita prostoru
- otevřená dispozice kanceláří
- topení
- chlazení
- vzduchotechnika
- osvětlení
- datové sítě odpovídající současným technickým požadavkům
- vnitřní žaluzie
- podlahové krabice
- litý betonový povrch
- sociální zařízení
- kuchyňky
- osobní výtahy, nákladní výtah

Termín dokončení v březnu 2020.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 12 € za m2 / 298 Kč za m2
Služby 25 Kč za m2
Celková plocha 270 m2
Minimální plocha 120 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30433
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.