Obchodní prostory, Pštrossova, Nové Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Pštrossova, Nové Město - Praha 1 | 2
Obchodní prostory, Pštrossova, Nové Město - Praha 1 | 3
Obchodní prostory, Pštrossova, Nové Město - Praha 1 | 4
Obchodní prostory, Pštrossova, Nové Město - Praha 1 | 5
Obchodní prostory, Pštrossova, Nové Město - Praha 1 | 6

pronájem obchodních prostor

343 m2

Praha 1, Nové Město, Pštrossova

Obchodní prostory v klidné ulici v blízkosti nábřeží Vltavy a Tančícího domu. Budova po celkové rekonstrukci je situovaná v atraktivní lokalitě v pěším dosahu Starého Města a Malé Strany.

Prostory s vysokým stropem, velkými skleněnými výlohami a přímým vstupem z ulice jsou rozděleny do dvou podlaží. V přízemí je obchodní plocha 175,39 m2 a v suterénu je 167,26 m2. Jednotky mohou sloužit jako restaurace, kavárna, ale mají i mnoho dalších využití.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – v blízkosti tramvajových zastávek a stanice metra Karlovo náměstí (trasa B).
Výhodná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Nedaleko se nachází Národní divadlo a výstavní síň Mánes.

Vybavení a služby:
Prostory jsou v základní úpravě “shell and core“ (tj. s dokončenými fasádními konstrukcemi, hrubou podlahou a přípojnými body pro veškeré další sítě a rozvody) s možností dokončení interiéru dle individuálních potřeb nájemce.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15 € za m2 / 366 Kč za m2
Celková plocha 343 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31813
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.