Obchodní prostory, Kolbenova, Libeň - Praha 9 | 1
Obchodní prostory, Kolbenova, Libeň - Praha 9 | 2
Obchodní prostory, Kolbenova, Libeň - Praha 9 | 3
Obchodní prostory, Kolbenova, Libeň - Praha 9 | 4
Obchodní prostory, Kolbenova, Libeň - Praha 9 | 5
Pod nabídkou

obchodní prostory, přízemí

395 m2

Praha 9, Libeň, Kolbenova

Pronájem obchodních prostor z dílny architektonického studia CMC Architects. Na 19 nadzemních podlaží nabídne originální architekturu, k dispozici bude také restaurace se zahrádkou, kolárna a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Budova je navržena jako energeticky úsporná a jejím cílem je dosáhnout cerfitikace na úrovni BREEAM Excellent. Nedaleko projektu se nachází zelená oáza obklopená industriální atmosférou pražských Vysočan - Ovocný sad na Klíčově. Patří mezi veřejné ovocné sady a lze v něm najít nejen odpočinek v zeleni, ale i chráněné živočichy.

Lokalita:
Projekt je situovaný v dynamicky se rozvíjející lokalitě Prahy 9, na Kolbenově ulici. Výborná dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou, přímo u stanice metra Kolbenova (linka B) a tramvajových i autobusových zastávek. Rychlé napojení na Městský okruh a dálnice D8 (Ústí n/Labem), D10 (Liberec) D11 (Hradec Králové). V okolí je veškerá občanská vybavenost, v blízkém obchodním centru Galerie Fénix je řada obchodů, restaurací a kaváren.

Vybavení a služby:
- reprezentativní recepce s prostornou vstupní halou
- přístup do budovy a ostraha 24/7
- klimatizace
- teplovodní topení
- sprinklerový systém
- parkování v podzemních garážích
- kamerový systém
- bezbariérový přístup
- technická údržba a úklidová služba

K dispozici od Q2/2021.

Nájemné a služby jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné rezervováno
Celková plocha 395 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31874
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.