Obchodní prostory, Moulíkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Moulíkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Moulíkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, Moulíkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Obchodní prostory, Moulíkova, Smíchov - Praha 5 | 5

obchodní prostory, přízemí

375 m2

Praha 5, Smíchov, Moulíkova

15,50 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory třídy A k pronájmu v moderní administrativní budově. Prostory splňují nejvyšší mezinárodní standardy, důraz je kladen na efektivní uspořádání s použitím nejnovějších technologií, na dostatek přirozeného světla a užití přírodních materiálů.

Lokalita:
Budova se nachází ve vyhledávané obchodní části Prahy 5 a je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – v docházkové vzdálenosti od stanice metra Smíchovské nádraží (trasa B), tramvajových a autobusových zastávek. V blízkosti Smíchovského vlakového a autobusového nádraží. Rychlá dostupnost do centra města a snadné napojení na dálnici D1 a D5. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 20 minut autem.

Vybavení a služby:
Klimatizace je pomocí aktivních chladících trámů
24hodinová recepce
Bezpečnostní služba, CCTV
Parkování v podzemních garážích

Nájemné a služby jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15,50 € za m2 / 424 Kč za m2
Služby 102 Kč za m2
Celková plocha 375 m2
Parkování 115 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32296
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.