Obchodní prostory, Dělnická , Holešovice - Praha 7 | 1
Obchodní prostory, Dělnická , Holešovice - Praha 7 | 2
Obchodní prostory, Dělnická , Holešovice - Praha 7 | 3
Obchodní prostory, Dělnická , Holešovice - Praha 7 | 4
Obchodní prostory, Dělnická , Holešovice - Praha 7 | 5

Obchodní prostory, přízemí

289 - 688 m2

Praha 7, Holešovice, Dělnická

14,90 - 15,50 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí nového projektu situovaného v srdci pražských Holešovic. Kombinace jedinečné architektury a moderních technologií s použitím velkoplošného prosklení s výhledem do vnitrobloku poskytují dostatek světla a dodávají prostoru příjemnou atmosféru. Nájemci budou moci využívat řadu coworkingových spotů umístěných nejen v interiéru budovy či zeleném atriu, ale i na společné zelené střešní terase. K dispozici bude také moderní a prostorná kolárna s plně vybaveným zázemím, myčka a komfortní stojany na kola.

Lokalita:
Tato oblíbená administrativní i rezidenční čtvrť se vyznačuje širokou nabídkou služeb a bohatým kulturním životem. Naleznete tu celou řadu kvalitních restaurací a kaváren, obchodů, ale i zdravotnická zařízení a banky. Budova je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – nachází se v blízkosti stanic metra Nádraží Holešovice a Vltavská (trasa C), v bezprostřední blízkosti zastávek tramvají. Snadná dostupnost na hlavní dopravní tepny včetně nájezdu na dálnici D1 a D8 (na Berlín).

Vybavení a služby:
- ostraha budovy
- přístup do budovy 24/7
- flexibilní dělení prostor
- optické datové připojení
- záložní zdroj energie
- moderní chladící systém
- vytápění radiátory
- tepelná čerpadla
- bezpečnostní přístupový systém
- kamerový systém
- detekce CO2
- kolárna a myčka kol

K dispozici od Q1 2021.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 14,90 - 15,50 € za m2 / 380 - 395 Kč za m2
Služby 90 Kč za m2
Celková plocha 688 m2
Minimální plocha 289 m2
Parkování 115 EUR / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32440
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.