Obchodní prostory, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Obchodní prostory, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Obchodní prostory, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Obchodní prostory, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Obchodní prostory, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 5

obchodní prostory, přízemí

197 m2

Praha 2, Vinohrady, Šafaříkova

15,30 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Z portfolia Svoboda & Williams, které v současné době tvoří přes 210 tisíc m2 komerčních prostor k pronájmu v populárních pražských lokalitách, představujeme obchodní prostory v přízemí administrativní budovy na Vinohradech. Polyfunkční dům je dominantou Bělehradské ulice, která spojuje výhody skvělého umístění s vysokým standardem. Obchodní prostory vynikají velkými skleněnými výlohami do ulice Šafaříkova – lze je ponechat otevřené, případně je možné jejich rozdělení na menší části. Součástí budovy jsou podzemní garáže. Lokalita je dobře dopravně dostupná, nachází se v pěším dosahu stanice MHD I. P. Pavlova či náměstí Míru.

Lokalita:
Budova je dobře dostupná veřejnou dopravu i autem – v blízkosti tramvajových zastávek a v pěším dosahu (cca 5 minut) od stanic metra I. P. Pavlova (trasa C) a Náměstí Míru (trasa A). Snadné napojení na pražskou magistrálu. Dobrá občanská vybavenost v okolí – řada restaurací, obchodů a ostatních služeb. Nedaleko se nachází Havlíčkovy sady.

Vybavení a služby:
- centrální recepce
- ostraha budovy, kamerový systém
- vstup na čipové karty
- výtahy
- vstup na terasu
- částečně otevíratelná okna
- předokenní žaluzie
- fan-coil jednotky
- optická síť
- k dispozici kuchyňka, toalety a příruční sklad
- parkování v podzemních garážích

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15,30 € za m2 / 380 Kč za m2
Služby 18 715 Kč
Celková plocha 197 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32612
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.