Obchodní prostory, Kolbenova, Vysočany - Praha 9 | 1
Obchodní prostory, Kolbenova, Vysočany - Praha 9 | 2
Obchodní prostory, Kolbenova, Vysočany - Praha 9 | 3

obchodní prostor, přízemí

5 584 m2

Praha 9, Vysočany, Kolbenova

12,50 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v administrativní budově která je bijícím srdcem projektu umístěného v historickém industriálním centru v městské části Praha 9 – Vysočany.

Projekt je pečlivě připraven tak, aby dosáhl zásadního zlepšení technického standardu budovy a zároveň zachoval unikátní industriální charakter této národní kulturní památky. Nabízí prostor pro výtvarné galerie a ateliéry, obchodní jednotky, kavárny a restaurace, sportovní zařízení, kulturní akce, a sdílená pracovní místa i kanceláře. Propojení industriální architektury s novým pojetím prostoru, který odpovídá nárokům na současné administrativní stavby.

Lokalita:
Skvělé dopravní spojení osobní automobilovou a veřejnou dopravou. Tramvajová zastávka je přímo před areálem. Stanice metra Kolbenova (trasa B) je v dochozí vzdálenosti 3 minut. Do centra Prahy se dostanete za 20 minut po příjemné cyklostezce. Nákupní a administrativní centrum ve Vysočanech je vzdálené 10 minut pěšky. Nedaleko je i vlakové nádraží Praha – Libeň. Snadné napojení na městský okruh. V blízkosti budovy park Rokytka.

Vybavení a služby:
- centrální recepce
- ostraha budovy, kamerový system
- vstup na čipové karty
- zdvojené podlahy
- podlahové krabice
- flexibilní dispoziční řešení
- velká stropní výška
- centrální vzduchotechnika, vytápění a centrální klimatizace
- skladové kapacity
- povrchové parkoviště

Dokončení fáze 1 v Q4 2020 a fáze 2 v Q2 2022.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 12,50 € za m2 / 319 Kč za m2
Služby 120 Kč za m2
Celková plocha 5 584 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32634
Informace o budově pronájem kanceláře
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.