Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 5

obchodní prostory, přízemí

76 m2

Praha 8, Libeň, Voctářova

Obchodní prostory k pronájmu v nové šestipatrové administrativní budově která se nachází v Praze 8 - Libni, v zajímavé lokalitě podél dvou slepých ramen Vltavy. Budova má vlastní protipovodňový systém a vodotěsnou spodní konstrukci. Precertifikace LEED Gold.

Lokalita:
Stanice metra Palmovka (trasa B) je vzdálená jen několik minut chůze, stejně tak zastávky tramvaje a autobusů, které zajišťují snadné spojení do ostatních částí Prahy. Velmi dobré napojení na hlavní městský okruh a dálnice D8, D10 a D11.

Vybavení a služby:

24/7 recepce a bezpečnostní služba
Skladové prostory
Parkování v podzemních garážích
Shell&core

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 76 m2
Parkování 130 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32641
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.