Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Radlická, Jinonice - Praha 5 | 3

Obchodní prostory

526 m2

Praha 5, Jinonice, Radlická

Obchodní prostory splňující nejvyšší technické standardy v novém projektu přímo na stanici metra Jinonice (linka B), s výbornou dostupností městkou hromadnou dopravou, automobilem i vlakem. Příjemné vnitřní náměstí se zelení s vodními funkčními prvky a odpočinkovými zónami. V objektu bude kantýna, drogerie, obchod s potravinami a další služby.

Prostory jsou určené pro provoz restaurace a jsou v přízemí budovy, která je situována přímo na hlavním náměstí celého projektu, nejblíže stanici metra, s jejímž vestibulem ji propojuje lávka pro pěší.

Lokalita:
Budova je výborně dostupná hromadnou dopravou i autem – v blízkosti stanice metra Jinonice (trasa B), zastávka autobusu přímo před budovou, v pěší vzdálenosti je vlaková zastávka Praha Jinonice. Snadné napojení na dálnici D5 a na mezinárodní letiště Václava Havla Praha. Plánované napojení na budoucí Radlickou radiálu a vnitřní pražský okruh.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 526 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32933
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.