Obchodní prostory, Myslíkova , Nové Město - Praha 1 | 1

obchodní prostory, přízemí

285 m2

Praha 1, Nové Město, Myslíkova

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí zrenovované historické budovy, která je situovaná na rohu Myslíkovy a Spálené ulice na rozhraní Prahy 1 a Prahy 2.

Lokalita:
Lokalita s návazností na obchodní zónu Václavského náměstí a administrativní zónu Karlova náměstí nabízí kompletní občanskou vybavenost na dosah. Výhodou je také výborná dopravní dostupnost – objekt se nachází v těsné blízkosti stanic metra Karlovo náměstí, Národní třída (trasa B) a četných tramvajových linek.

Vybavení a služby:
24hodinová bezpečnostní služba a recepce
Klimatizace
Kuchyňky a toalety
Na podlahách koberce nebo parkety
Otevíratelná okna
Venkovní zastínění
Internet
Garážová stání
Vnitřní dvůr s možností posezení

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 285 m2
Parkování 110 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33002
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.