Obchodní prostory, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 1
Obchodní prostory, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 2
Obchodní prostory, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 3
Obchodní prostory, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 4
Obchodní prostory, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 5

obchodní prostory, přízemí

177 m2

Praha 1, Nové Město, Jungmannova

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí paláce Rosetta, při jehož kompletní přestavbě byla zachována původní art deco fasáda z 20. let minulého století. Tato unikátní multifunkční budova je situována na prestižní adrese v centru města, nově vybudovaná pasáž propojuje Jungmannovu ulici s ulicemi Vladislavova a Purkyňova. Autory fasády ve stylu německého expresionismu jsou architekti Victor Lampl a Otto Fuchs.

Lokalita:
Budova se nachází ve finančním a obchodním centru Prahy a je velmi snadno dostupná MHD – jen pár kroků od stanice metra Národní třída (trasa B) a tramvajových zastávek, ve snadném pěším dosahu stanice metra Můstek (trasy A, B). Benefitem je široké spektrum služeb dostupných v blízkém okolí a v nedalekém obchodním centru Quadrio.

Vybavení a služby:

- prosklené výkladce do Jungmannovy ulice i do pasáže - 2 výtahy
- 2 vstupy do budovy
- flexibilně dělitelné prostory - klimatizace

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 35 € za m2 / 905 Kč za m2
Celková plocha 177 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33547

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.