Obchodní prostory, Českomoravská, Libeň - Praha 9 | 1

obchodní prostory

90 m2

Praha 9, Libeň, Českomoravská

Obchodní prostor k pronájmu v přízemí v novém rezidenčním projektu, jehož dokončení se plánuje v červnu 2020. Prostor je orientován do Českomoravské ulice, má prosklené výlohy a je zde také možnost umístění viditelného loga na fasádu nemovitosti. Vhodné například pro využití jako obchodu, ordinace či pobočky. Není určen na provozování restaurace či kavárny. K dispozici jsou dvě parkovací místa v suterénu budovy.

Lokalita:
V blízkosti se nachází tramvajová zastávka Ocelářská, jen pár minut pěší chůze od stanice metra Českomoravská (trasa B), hned vedle obchodního centra Galerie Harfa a O2 areny. Výhodou této lokality je její vysoká průjezdnost a velmi dobrá průchodnost.

K dispozici od červenec/srpen 2020.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 17 € za m2 / 465 Kč za m2
Služby 40 Kč za m2
Celková plocha 90 m2
Parkování 2 500 CZK / ps / měsíc
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34356
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.