Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Thámova, Karlín - Praha 8 | 5

obchodní prostor, přízemí

538 m2

Praha 8, Karlín, Thámova

15,20 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostor k pronájmu administrativní budovy nacházející se v etablované lokalitě pražského Karlína, přímo u metra Křižíkova (trasa B), v docházkové vzdálenosti do centra města. Budova obdržela prestižní ocenění "Best of Realty 2000". V současné době se jedná o showroom. Přístup z atria.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost – stanice metra Křižíkova (trasa B) a tramvajová zastávka pouhých pět minut chůze; snadné napojení na rychlostní silnici D8, vnitřní Pražský okruh a do centra města.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15,20 € za m2 / 387 Kč za m2
Služby 120 Kč za m2
Celková plocha 538 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35925
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.