Obchodní prostory, Moravské náměstí , Brno - střed - Brno | 1
Obchodní prostory, Moravské náměstí , Brno - střed - Brno | 2
Obchodní prostory, Moravské náměstí , Brno - střed - Brno | 3
K DISPOZICI IHNED

obchodní prostory, přízemí

98 m2

Brno, Brno - střed, Moravské náměstí

20,37 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí zrekonstruované pětipodlažní administrativní budově z 90. let 19. století postavené podle návrhu brněnského projektanta a stavitele Aloise Dvořáka přímo v centru Brna, jen pár minut chůze od náměstí Svobody. Budova byla průběžně modernizována a v současné době disponuje technologiemi, které požadují i ti nejnáročnější nájemci, vyhledávající reprezentativní obchodní prostory v centru Brna. Obchodní jednotka o ploše 98 m2 má vstup z ulice Joštova.

Lokalita:
Budova se nachází na prestižní adrese v historickém centru Brna mezi ulicemi Joštova, Moravské náměstí a Brandlova. Díky svému jedinečnému umístění na křižovatce MHD (zastávka Česká), poskytuje vysokou atraktivitu, kterou podtrhuje snadné napojení na městský okruh, dálniční síť. Parkování zajišťují podzemní garáže v bezprostřední blízkosti budovy.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 20,37 € za m2 / 500 Kč za m2
Služby 95 Kč za m2
Celková plocha 98 m2
Parkování Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37082

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby