Obchodní prostory, Karolinská , Karlín - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Karolinská , Karlín - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Karolinská , Karlín - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Karolinská , Karlín - Praha 8 | 4

obchodní prostory, přízemí

64 m2

Praha 8, Karlín, Karolinská

15,75 - 16,50 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí administrativní budovy situované v žádané lokalitě Karlína, Prahy 8. Tato oblíbená obchodní, rezidenční a administrativní lokalita se nachází pouhých 10 minut chůze od centra Prahy a vyznačuje se snadnou dostupností MHD i autem. Stanice metra Křižíkova (trasa B) a tramvajová zastávka pouhých pár minuty chůze od budovy; snadné napojení na rychlostní silnici D8 a do centra města.

Vybavení a služby:
Sprinklery, zdvojené podlahy, moderní systém výměny vzduchu, podzemní parkování, vysoce flexibilní podlaží –možnost dělení, 24 hodin zabezpečení, CCTV, vstup na magnetické karty, vnější a vnitřní terasy, parkovací místa pro návštěvníky. 3 restaurace, kavárna, pošta, tabák + trafika, květinářství, bankomat, fyzioterapie + masáže.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15,75 - 16,50 € za m2 / 401 - 420 Kč za m2
Služby 105 Kč za m2
Celková plocha 64 m2
Parkování 140 EUR / ps / měsíc
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37532
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.