Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 5

podnájem obchodního prostoru, přízemí

336 m2

Praha 4, Nusle, Hvězdova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Obchodní prostor k podnájmu do roku 2030 se samostatným vstupem z ulice Hvězdova administrativní ekologické budovy se zastřešenou prosklenou střechou, letní terasou a energeticky úsporným osvětlovacím systémem, postavené podle návrhů světově proslulého amerického architektonického studia Richard Meier & Partners a atelieru CUBOID Architekti. Prostor lze využít jako showroom, k němuž je k dispozici i oddělené kancelářské zázemí.

Lokalita:
Lokalita, kde vznikla jedna z nejmodernějších administrativních pražských čtvrtí, poskytuje nabídku veškerých služeb v nejbližším okolí: obchodní centrum Arkády Pankrác, restaurace, kavárny, kongresové centrum, hotely, banky. Snadný dosah autem i MHD, přímé napojení na Pražský okruh a D1, v docházkové vzdálenosti je stanice metra Pankrác (trasa C) a Pražského povstání (trasa C), autobusová (Sídliště Pankrác, Pankrác, Pražského povstání) a tramvajová zastávka (Pražského povstání).

Vybavení a služby:
24hodinová bezpečnostní služba
Interní žaluzie
Klimatizace
Koberce
Dřevěná podlaha
Optická vlákna
Parkování
Přístup na magnetické karty
Zdvojené podlahy

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 336 m2
Parkování Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37964
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.