Průmyslový areál, Průmyslový Park, Cheb | 1
Průmyslový areál, Průmyslový Park, Cheb | 2

Průmyslový areál

112 330 m2

Cheb, Průmyslový Park

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Měsíční nájemné
Budova E - průmyslové prostory 5 330 m2 - Cena na vyžádání
Budova F - průmyslové prostory 107 000 m2 - Cena na vyžádání

Logistický park nabízí k pronájmu výrobní, skladové a kancelářské prostory v Chebu. Park nabízí více než 138 000 m2 prostor kategorie A vhodných pro logistiku, distribuci nebo lehkou výrobu. Vnitřní uspořádání prostor lze přizpůsobit požadavkům nájemce. K nastěhování do 9 měsíců od podpisu smlouvy.

Lokalita:
Park je vybudován 2 km od hranic města Cheb. Svou polohou v blízkosti německé dálnice A93 a minimální vzdálenosti od saských i bavorských automobilek se stává ideálním místem pro dodavatele na německý trh. V severozápadním trojúhelníku mezi Chebem, Lipskem a Drážďany se nachází továrny Volskwagen Group, BMW, Porsche a v jihozápadním trojúhelníku mezi Chebem, Mnichovem a Ingolstadtem pak další továrny BMW, AUDI, Siemens či Continetal. Výborná dopravní dostupnost je zajištěna dálnicemi A93/A9/A4/A72 do Regensburgu, Mnichova, Leipzigu a Chemnitzu. Prochází tudy také evropský železniční koridor z Prahy do Norimberku. Spojení přilehlých pohraničních oblastí Německa (Selb, Hof) s českými regiony Chebu a Sokolova poskytuje lokální železniční trať. Spojení mezi areálem, Chebem a Sokolovem je zajištěno pravidelnou veřejnou dopravou.

Vybavení a služby:
- flexibilní jednotky (sklad / lehká výroba / kancelář / showroom)
- správa nemovitosti přímo v areálu
- údržba budov
- přístupnost 24/7

Skladové/výrobní prostory:
- nosnost podlahy 5 t/m2
- světlá výška 10 - 21,5 m
- nakládací rampy
- hydraulické můstky
- přímé vjezdy
- světelná propustnost 2 %
- modul sloupů 12m x 24 m
- LED osvětlení 200 Lux
- ESFR spinkler systém

Kanceláře:
- kancelářské prostory na míru
- klimatizace

Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné Cena na vyžádání
Celková plocha 144 583 m2
Plocha k dispozici 112 330 m2
Výška stropu 10 - 21,5 m
Nosnost podlah 5 t na m2
Typ budovy Železobetonová konstrukce
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40054

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.