Pronájem průmyslových prostor a výrobních hal v Liberci

Začít vyhledávat

Hledáte pro svou firmu výrobní prostory a haly k pronájmu v kvalitních průmyslových nemovitostech situovaných v některém ze severních regionů Čech? Pak si nenechte ujít níže prezentovanou nabídku libereckých průmyslových prostor k pronájmu, kterým se věnuje tato část online katalogu Svoboda & Williams. Liberec leží na severu Čech, v samém srdci Libereckého kraje, který je nejlesnatějším krajem České republiky. Sever Čech je proslulý sklářským průmyslem, výrobou keramiky a strojírenství, přičemž podstatná část těchto odvětví je soustředěna v Liberci a jeho okolí. Liberec tak, navzdory nízké lidnatosti Libereckého kraje, patří k největším městům České republiky (zároveň je třetím nejlidnatějším městem Čech). Průmyslové areály, výrobní prostory a haly v Liberci, Turnově a dalších městech Libereckého kraje svou kvalitou odpovídají třídě A – budoucí nájemce potěší nadstandardním zařízením a vybavením i širokým spektrem služeb včetně nonstop ostrahy. K výrazným benefitům průmyslových nemovitostí k pronájmu v Liberci a okolí patří koncept built-to-suit, díky němuž disponují nabízené průmyslové areály zcela flexibilními prostory. Mohou tak vyjít vstříc potřebám vašeho podnikání a posloužit jako nadstandardní sklad, prostor pro lehkou výrobu, reprezentativní klimatizovaná kancelář i showroom. Z níže prezentovaných průmyslových prostor a výrobních hal v Liberci a dalších severočeských městech budete mít blízko do Německa, Polska i Prahy (dálnice D10). Pro veškeré bližší informace týkající se průmyslových areálů, výrobních hal a prostor k pronájmu v Liberci, Turnově a dalších městech severních Čech nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Průmyslový park nabízí k pronájmu výrobní, skladové a kancelářské prostory 6 km od centra Turnova. Výstavba tohoto parku byla zahájena v roce 2008, v současnosti park tvoří 1 budova (možnost BTS: 3 58... více informací

Referenční číslo 23426

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.