Pronájem průmyslových prostor a výrobních hal v Ústí nad Labem

Začít vyhledávat

Dokončení dálnice D8, jež vede z Prahy severozápadním směrem přes Lovosice a Ústí nad Labem až k hranicím, kde se napojuje na německou dálnici směřující do Drážďan, výrazně podpořilo rozvoj průmyslových nemovitostí v Ústeckém kraji. Ten je zároveň protkán dvěma železničními koridory, které zajišťují dosah po celé České republice, Sasku a dalších spolkových zemích Německa. Průmyslové prostory a výrobní haly v Ústí nad Labem a jeho okolí patří k těm vyhledávaným, ať už jde o výrobní prostory, prostory pro skladování, distribuci nebo logistiku. V této části online katalogu Svoboda & Williams vám proto nabízíme ty nejlepší z výrobních prostor a průmyslových nemovitostí k pronájmu, jež lze v Ústí nad Labem a přilehlých obcích nalézt. Ústí nad Labem leží na severu Čech, na soutoku řek Vltavy a Bíliny, a patří k téměř půlmilionové severočeské aglomeraci. Nadstandardní, moderní průmyslové areály v Ústí nad Labem s flexibilní dobou pronájmu a konceptem built to suit, díky němuž lze nabízené výrobní prostory přizpůsobit co do velikosti, účelu i funkcí, představují ideální řešení pro každý moderní byznys. Nabízené průmyslové prostory k pronájmu v Ústí nad Labem a jeho okolí vyjdou vstříc povaze a potřebám vašeho podnikání, pomohou vám zefektivnit každodenní operace, a tím ušetřit náklady. Pronájem průmyslových prostor a výrobních hal je také skvělou příležitostí k ušetření prostředků, které lze investovat do dalšího rozvoje firmy. Zaujala vás naše nabídka průmyslových hal a výrobních prostor k pronájmu v Ústí nad Labem? Kontaktujte nás ještě dnes!

Průmyslový park nabízí k pronájmu skladové, industriální a kancelářské prostory 6 km od centra Ústí nad Labem. Výstavba tohoto parku byla zahájena v roce 2009 a v současnosti park tvoří 2 budovy. Loka... více informací

Referenční číslo 23475

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.