Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 1
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 2
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 3
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 4
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 5
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 6
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 7
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 8
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 9
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 10
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 11
Rodinný dům 10 + 1, Bubenečská, Bubeneč - Praha 6 | 12

Rodinný dům

Užitná plocha 658 m2, pozemek 956 m2

Praha 6, Bubeneč, Bubenečská

Výjimečná prvorepubliková vila z r. 1925, navržená architektem Bedřichem Bendelmayerem, pyšnící se jedinečným elegantním interiérem s citlivě zachovanými původními detaily jako jsou např. rondokubistické prvky a vestavěný dřevěný nábytek. Ve vile, která prošla kompletní rekonstrukcí, byl v r. 2017 dostavěn moderní byt ve 2. patře. Vila je situována v klidné prestižní čtvrti v sousedství mnoha ambasád, pár minut chůze od parku Stromovka a stanice metra Hradčanská. Vyhledávaná rezidenční lokalita s plnou vybaveností v blízkém okolí a rychlou dostupností do centra, do mezinárodních škol a na letiště.

V přízemí vily se nachází reprezentativní hala s dvojitou výškou stropu, salon a formální jídelna s krby, plně vybavená kuchyň, přijímací pokoj, zimní zahrada, přístup na terasu a zahradu a toaleta. V 1. patře jsou umístěny 4 ložnice, šatna a koupelna. Ve 2. patře byl vybudován nový klimatizovaný dvouúrovňový podkrovní byt se samostatným vstupem, jež tvoří otevřený obývací pokoj s pracovním koutem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna a společenská místnost v horní úrovni. Polosuterén domu nabízí prostornou společenskou místnost se vstupem na terasu, vybavená kuchyňka, další 3 ložnice, dvě koupelny, šatna, sklad, technické zázemí, sklep a vstup do garáže.

Parkety, dlažba, dřevěné schodiště a obložení, vestavěné úložné prostory, dva plynové kotle, alarm, udržovaná zahrada s automatickou závlahou. Dům je částečně zařízen nábytkem. K dispozici garáž pro 4 vozy a parkování na pozemku. Poplatky 15-20.000 Kč měsíčně. Ideální využití pro reprezentativní účely.

Měsíční nájemné pronajato
Užitná plocha 658 m2
Pozemek 956 m2
Parkování Garáž pro 4 vozy a parkování na pozemku.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25156
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.