Rodinný dům 6 + 1, Juárezova, Bubeneč - Praha 6 | 1
Rodinný dům 6 + 1, Juárezova, Bubeneč - Praha 6 | 2
Rodinný dům 6 + 1, Juárezova, Bubeneč - Praha 6 | 3
Rodinný dům 6 + 1, Juárezova, Bubeneč - Praha 6 | 4

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 741 m2, pozemek 881 m2

Praha 6, Bubeneč, Juárezova

Renomované architektonické studio ADR navrhlo tuto nově postavenou luxusní vilu k pronájmu se 3 koupelnami, venkovním vyhřívaným bazénem, saunou, jacuzzi a několika terasami v prestižní diplomatické čtvrti Bubeneč v sousedství četných ambasád, pár kroků od Stromovky, největšího parku v Praze. Vyhledávaná rezidenční lokalita s kompletní občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, cca 10 minut chůze ke stanicím metra Hradčanská a Dejvická.

V hlavní úrovni domu se nachází prostorný obývací pokoj s krbem a jídelnou a plně vybavená kuchyň s přístupy na 2 terasy a zahradu, toaleta a vstupní chodba s šatnou. 1. patro nabízí hlavní ložnici s šatnou a koupelnou, dvě dětské ložnice a koupelnu a společnou průběžnou lodžii. Ve 2. patře je umístěna další ložnice, pracovna, kuchyňka, koupelna, toaleta a další velká terasa s jacuzzi. V suterénu je garáž pro 2 vozy, sauna / fitness, toaleta, šatna, prádelna, 2 skladové místnosti, technické zázemí a přístup na terasu.

Vysoký standard vybavení a provedení, fasáda z bílé žuly, klimatizace, dřevěné podlahy, vestavěné skříně a úložné prostory, dřevohliníková okna, plynový kotel, centrální vysavač, elektronický zabezpečovací systém. Garáž pro 2 vozy. Poplatky jsou hrazeny zvlášť. K dispozici od května 2021.

Měsíční nájemné 350 000 Kč / 13 508 €
Užitná plocha 741 m2
Terasa 202 m2
Zastavěná plocha 252 m2
Zahrada 629 m2
Pozemek 881 m2
Parkování Garáž pro 2 vozy.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38278
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.