Rodinný dům 6 + 1, Šeříková, Průhonice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + 1, Šeříková, Průhonice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + 1, Šeříková, Průhonice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + 1, Šeříková, Průhonice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + 1, Šeříková, Průhonice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + 1, Šeříková, Průhonice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + 1, Šeříková, Průhonice - Praha-západ | 7

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 440 m2, pozemek 992 m2

Praha-západ, Průhonice, Šeříková

Dům v sousedství Průhonického parku. Nabízíme k pronájmu samostatně stojící rodinný dům s venkovním vyhřívaným bazénem, jacuzzi, saunou a upravenou zahradou v klidné slepé ulici ve staré rezidenční zástavbě v Průhonicích. Dům se nachází v pěším dosahu Průhonického zámku a centra obce s bohatou občanskou vybaveností, kavárnami a restauracemi, nedaleko Dendrologické zahrady. V blízké dostupnosti jsou také obchodní střediska, supermarkety, především nákupní zóna Čestlice s vyhlášeným Aquaparkem. Stanice metra Opatov je vzdálena 10 minut autobusem. Průhonice jsou oblíbenou rezidenční lokalitou s výbornou dostupností do centra Prahy, 15 minut jízdy od mezinárodní školy PBS.

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbem, jídelnou a přístupem na terasu a zahradu s bazénem, plně vybavená kuchyň, ložnice pro hosty, koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), hala s velkou šatnou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. V horním patře jsou umístěny 4 ložnice, balkon, en-suite koupelna (sprchový kout, toaleta) a samostatná koupelna (sprchový kout, vana, bidet, toaleta). V domě je také upravený suterén s hobby místností o 56 m2, wellness zóna s jacuzzi, saunou a koupelnou, prádelna / sušárna, technické zázemí a skladová místnost.

Laminátové plovoucí podlahy, dlažba, plynové topení, myčka, alarm s možností napojení na policii, satelitní příjem, automatická závlaha. Garáž pro 2 auta. Poplatky vč. údržby zahrady: cca 12.000 Kč měsíčně. K dispozici od 1. června 2021 (fotografie neodpovídají skutečnému stavu domu, v současné době probíhá rekonstrukce).

Měsíční nájemné 110 000 Kč / 4 283 €
Užitná plocha 440 m2
Zastavěná plocha 241 m2
Zahrada 701 m2
Pozemek 992 m2
Parkování Dvojgaráž.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39136

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.