Rodinné domy k pronájmu Praha 9

Začít vyhledávat

Rodinné domy k pronájmu v Praze 9 jsou pro vás dostupné v rezidenčních částech Vysočany, Hrdlořezy, Prosek, Letňany, Hloubětín a v částech Libně. Domy k pronájmu na Praze 9 se nacházejí severozápadně od centra města a mají na dosah jak život a kulturu v centru Prahy, tak uvolněnější životní tempo a možnosti rekreace mimo hlavní město. Tuto rychle se rozvíjející část Prahy charakterizuje různorodost jejích obyvatel, architektura i využití půdy. Vily a rodinné domy k pronájmu na Prahy 9 se stávají stále oblíbenější díky novým stavebním projektům a rekonstrukcím existujících domů, díky čemuž získávají na hodnotě a disponují veškerým moderním vybavením. Zahrady a zajímavé architektonické prvky jsou u rodinných domů k pronájmu na Praze 9 poměrně časté. V oblasti se nachází kompletní síť městské hromadné dopravy, obchodní centra, jako je nákupní galerie Fénix ve Vysočanech, výborné školy a administrativní centra. Neváhejte se obrátit na naši kancelář, pokud potřebujete více informací týkajících se naší výborné nabídky rodinných domů k pronájmu na Praze 9.

49 000 Kč

Nově postavený rodinný dům se 4 ložnicemi a 3 koupelnami, situovaný v klidné původní rezidenční zástavbě v Praze Horních Počernicích. Přírodní lokalita s rychlou dostupností do Mladé Boleslavi a na dálnici směr Hradec Králové, 7 min. jízdy (nebo 3 zastávky autobusem) k metru a nákupnímu centru Černý most, 5 min. jízdy ke golfovému resortu Black Bri... více informací

Referenční číslo 23560

123 179 Kč

Reprezentativní rodinný dům 8+1 + byt 1+kk pro personál se samostatným vchodem. Celková plocha 609 m2.4 ložnice, každá s vlastní koupelnou, obývací prostor s jídelnou, knihovnou s krbem a společenskou částí, pracovna s terasou, velkorysá vstupní hala. Byt 1+kk pro personál se samostatným vchodem. Architektur... více informací

Referenční číslo 22523

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.