Všechny zprávy

05. leden 2017

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na pronájem kanceláří v Paláci ARA

Realitní kancelář Svoboda & Williams získala exkluzivitu na zprostředkování pronájmu kancelářských prostor v Paláci ARA, proslulé funkcionalistické budově z 30. let, situované v centru Prahy, na rohu ulic Perlová a 28. října.

Svoboda & Williams nabídne v Paláci ARA celkem cca 2600 m2 reprezentativních kancelářských prostor v pěti patrech, přičemž nejmenší jednotkou k pronájmu bude jednotlivé podlaží (cca 450 m2). Nájemci kanceláří v nejvyšším patře se budou moci těšit na prostornou terasu a poutavé výhledy na Prahu, mimo jiné na Hradčany a ulici Na Příkopě. Vlastník paláce, kterým je rakouský investor ECE European City Estates, zahájí v srpnu roku 2017 jeho kompletní rekonstrukci. Noví nájemci se pak do zrekonstruované budovy mohou začít stěhovat na jaře následujícího roku.

Palác ARA byl postaven ve 30. letech minulého století za přispění architektů Františka Řeháka a Milana Babušky na místě původního neoklasicistního domu. Budova, která původně sloužila jako obchodní dům, je jednou z nejvýznamnějších funkcionalistických staveb v České republice.

Další informace o Paláci ARA.

Palác ARA | Svoboda & Williams Palác ARA | Svoboda & Williams Palác ARA | Svoboda & Williams

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.