Všechny zprávy

06. únor 2017

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v rezidenci U Rajské zahrady 2

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla pověřena prodejem bytů v projektu U Rajské zahrady 2, který nabídne stylové bydlení v blízkosti Riegrových sadů.

Rezidenci U Rajské zahrady 2 bude tvořit celkem 18 prémiových bytů v domě s výtahem, elegantními společnými prostory, parkováním a poutavými výhledy na Pražský hrad i další dominanty hlavního města. To vše v klidné rezidenční lokalitě na pomezí Vinohrad a Žižkova. Bytový dům projde kompletní rekonstrukcí dle návrhu ateliéru CAMA Architekti, při níž bude částečně obnovena původní historizující fasáda.

Rezidence nabídne mimo jiné dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami, dva byty s privátními zahradami a tři byty s ornamentálními balkony. Díky prostorným dispozicím, blízkosti rozlehlého parku i plné občanské vybavenosti lokality představuje projekt U Rajské zahrady 2 ideální městské bydlení nejen pro rodiny s dětmi.

Více informací o projektu U Rajské zahrady 2.

Byty U Rajské zahrady 2 | Svoboda & Williams U Rajské zahrady 2, Praha 3 | Svoboda & Williams U Rajské zahrady 2 | stylové byty | Svoboda & Williams

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.