Všechny zprávy

11. duben 2017

Viladům U Pernikářky 7: stavba zahájena, 4 z 10 bytů prodány

Stavba projektu U Pernikářky 7, energeticky pasivní rezidence situované v atraktivní lokalitě pražských Hřebenek, byla zahájena. Čtyři z celkem deseti bytů, které tento architektonicky sofistikovaný viladům nabídne, již našly své majitele. Developerem projektu je společnost JRD a exkluzivním prodejcem bytových jednotek je realitní kancelář Svoboda & Williams.

Projekt U Pernikářky 7 je citlivě zasazen do prvorepublikové vilové zástavby v oblíbené rezidenční lokalitě Praha 5 – Hřebenky. Díky svému umístění v blízkosti parku, v neprůjezdné, stromy lemované ulici, představuje ideální volbu pro všechny, kdo hledají stylový byt s balkonem či terasou v klidné přírodní lokalitě a zároveň ve snadném dosahu centra města. Projekt nabízí světlé, jižně orientované byty včetně dvou exkluzivních penthousů s prostornými terasami. Ke zdravému životnímu prostředí a optimalizaci provozních nákladů přispějí okna s izolačními trojskly, vysoké zateplení obvodových stěn a systém řízeného větrání s rekuperací tepla.

Byty umístěné v přízemí viladomu se budou otevírat do privátních zahrad, vyšší patra zase poskytnou poutavé výhledy na okolí. Projekt nabídne saunu, elegantní společné prostory, parkování v podzemní garáži a mnoho dalšího. Za generálního dodavatele byla vybrána společnost Ridera Stavební. Dokončení projektu je plánováno na podzim roku 2018.

Oficiální webové stránky projektu U Pernikářky 7

U Pernikářky 7 | Svoboda & Williams U Pernikářky 7 | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.