Všechny zprávy

09. květen 2017

Nové tváře týmu Svoboda & Williams

Tým realitní kanceláře Svoboda & Williams posílila řada nových členů, z nichž většina nastoupila do oddělení rezidenčního pronájmu. Nových posil se dočkala i oddělení prodeje, komerčního pronájmu a marketingu.

Novými makléři oddělení rezidenčního pronájmu se stali Lukáš Ceé, jenž se na pražském realitním trhu pohybuje již 14 let, Jan Vála, absolvent VŠFS, který vedle praxe v realitách má též pracovní zkušenosti z Austrálie, kde působil v oblasti cateringu, a Ekaterina Hrouda, která aktuálně dokončuje studium Anglo-American University v Praze. Administrativní posilou téhož oddělení se stala Julie Frýbertová, absolventka pražské konzervatoře.

Novou členkou oddělení marketingu se stala Michaela Jungrová, která přichází ze skupiny ČEZ a ve Svoboda & Williams bude pracovat na pozici digital media specialist. Na pozici administrativní podpory oddělení komerčního pronájmu se do Svoboda & Williams vrátila Renata Kudová, která v minulosti pracovala jako HR specialista ve společnostech Orco Prague a Unilever ČR. Na pozici textové editorky oddělení prodeje nastoupila Tereza Šimerdová, čerstvá absolventka gymnázia.

Noví členové týmu | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.