Všechny zprávy

29. červen 2017

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 2 300 m2 komerčních prostor v AFI Vokovice

Realitní kancelář Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 2 300 m2 komerčních prostor v administrativním komplexu AFI Vokovice, situovaném v Praze 6, na třídě Evropská. Nájemcem prostor bude společnost Canadian Medical Care, člen skupiny EUC, která v komplexu zřídí svou centrálu a soukromou kliniku.

„Canadian Medical Care nás původně oslovili s požadavkem na pronájem malé kanceláře. V průběhu jednání a následné analýzy jsme nicméně dospěli k rozhodnutí navrhnout jim možnost relokace do prostor v AFI Vokovice. Jak se ukázalo, tyto prostory společnosti vzhledem ke svému umístění, vysoké dispoziční flexibilitě a využití moderních technologií skutečně vyhovovaly,“ okomentoval transakci Jiří Čadek z oddělení komerčního pronájmu Svoboda & Williams.

Administrativní centrum AFI Vokovice je realizováno developerskou společností AFI Europe podle návrhu ateliéru DAM architekti. Komplex, který aspiruje na certifikaci LEED Platinum, bude dokončen v srpnu příštího roku a nabídne celkem 15 000 m2 komerčních prostor.

AFI Vokovice | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.