Všechny zprávy

13. září 2017

Stavba rezidenčního projektu Truhlárna úspěšně pokračuje

Stavební práce na projektu Truhlárna, situovaném v půvabné lokalitě bývalé osady Tejnka, v historické zástavbě Břevnova (Praha 6), úspěšně pokračují. Unikátní rezidenční komplex, realizovaný společností T.E Development Group, bude tvořen čtyřmi prémiovými rodinnými domy. Exkluzivním prodejcem jednotek v projektu je realitní kancelář Svoboda & Williams.

V dnešních dnech probíhají stavební práce na skeletu komplexu, konkrétně na druhém z jeho celkem čtyř podlaží. Hrubá stavba projektu bude dokončena během několika týdnů. Komplex vzniká podle návrhu studia under-construction architects, který sofistikovaným způsobem propojuje historizující uliční fasádu s moderním pojetím jižní strany. Projekt nabídne čtyři luxusně realizované rodinné domy se střešními terasami a podzemním parkováním. Součástí každého domu bude i individuální výtah a privátní zahrada, jejíž úprava vychází z konceptu renomovaného Atelieru Flera. Domy jsou k prodeji ve stavu „white walls“, přičemž jejich cena zahrnuje kompletní návrh interiérového designu od londýnského ateliéru Jestico + Whiles. Výjimku představuje jeden z domů, který je nabízen kompletně dokončený podle návrhu tohoto ateliéru.

Projekt Truhlárna nabízí zcela současný komfort luxusního bydlení v historickém centru starého Břevnova, ve snadném pěším dosahu Hradčan a Pražského hradu. Je citlivě zasazen do městské památkové zóny Tejnka, která se vyznačuje romantickou atmosférou a množstvím zelených zákoutí. Rezidenti budou moci těžit ze širokého výběru služeb, bohatých možností relaxace i aktivního odpočinku (např. v blízkém parku Ladronka) a výborné dostupnosti centra města i letiště.

Plánované dokončení projektu: Q4 2017.

Oficiální webové stránky projektu Truhlárna
 

Truhlárna | rodinné domy, Praha 6 | Svoboda & Williams Truhlárna | rodinné domy, Praha 6 | Svoboda & Williams Truhlárna | rodinné domy, Praha 6 | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.