Všechny zprávy

16. říjen 2017

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena pronájmem pražských kancelářských prostor z fondu Vienna Insurance Group

Společnost VIG FUND, a.s., která je součástí Vienna Insurance Group, zahájila exkluzivní spolupráci při pronájmu pražských kancelářských prostor ze svého portfolia s realitní kanceláří Svoboda & Williams. Toto portfolio zahrnuje administrativní budovy Havlíčkova Plaza, Burzovní palác a Revoluční 1&3.

Administrativní budovy z portfolia VIG FUND nabízejí atraktivní kancelářské prostory k pronájmu v předních lokalitách hlavního města, konkrétně v bezprostřední blízkosti náměstí Republiky, významného centra pražského byznysu. Prostory v těchto budovách svým pojetím a plochou (jednotky do 600 m2) vycházejí vstříc potřebám menších, především lokálních firem a navíc umožnují vysokou míru flexibility. Budova Havlíčkova Plaza nedávno prošla celkovou rekonstrukcí, v Burzovním paláci zase byly renovovány garáže a výtahy. Aktuálně tam probíhá též renovace vzduchotechniky.

„Těší nás, že nám společnost VIG FUND svěřila pronájem jednotek v pražských budovách, které má ve svém portfoliu,“ uvedla Zuzana Virbová ze Svoboda & Williams. „Co se týká péče o menší firmy, které hledají moderní a dobře umístěné kancelářské prostory, jsme ti nejlepší na trhu. Pomáhá nám v tom efektivní, přesně zacílený marketing a naše schopnost rychle a pružně reagovat na aktuální potřeby nájemců,“ dodala Zuzana Virbová.

Burzovní palác | Svoboda & Williams Revoluční 1&3 | kanceláře k pronájmu Havlíčkova Plazza | Svoboda & Williams | kancelářské prostory

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.