Všechny zprávy

19. říjen 2017

Cyril Dejanovski vystoupil na mezinárodní konferenci Real Estate Market > Autumn 2017

Cyril Dejanovski, obchodní ředitel Svoboda & Williams, vystoupil v rámci diskusního panelu Praha: paralyzovaná výstavba? na mezinárodní odborné konferenci Real Estate Market > Autumn 2017, kterou pořádal magazín Stavební fórum. Ve své prezentaci zdůraznil, že trendem současného realitního developmentu jsou citlivé renovace historických domů v centru Prahy.

Developeři podle Dejanovského příklonem k renovacím reagují na zdlouhavé povolovací procesy u projektů nové výstavby a na problémy spojené se schvalováním Metropolitního plánu. Ve svém vystoupení Dejanovski dále zdůraznil, že v souvislosti s růstem zájmu Čechů o nájemní bydlení a rychlým zdražováním nájemného u pražských bytů se pozornost části developerů přesouvá k projektům určeným k pronájmu (viz např. projekty Krkonošská 14 a Břetislavka). 

Již 16. ročník konference Real Estate Market se uskutečnil v prostorách Centra architektury a městského plánování (CAMP) v budově IPR. Tvořily jej celkem 4 panelové diskuse, které byly věnovány tematice pražských brownfieldů, aktuálním trendům v segmentu kancelářských prostor, Metropolitnímu plánu, problematice nájemního bydlení a dalším tématům.

Konference Real Estate Market | Cyril Dejanovski

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.