Všechny zprávy

13. listopad 2017

Nové tváře Svoboda & Williams

Tým realitní kanceláře Svoboda & Williams se nově rozrostl o Leonu Štefkovou, Antonína Gavendu a Kristýnu Tintěrovou. Všichni tři noví členové týmu posílili oddělení správy nemovitostí.

Leona Štefková do Svoboda & Williams nastoupila na pozici Head of Property Management. Správě nemovitostí se profesně věnuje již sedm let, během nichž zastávala seniorní pozice ve společnostech CBRE, Sim Property Group a Impact-Corti. V CBRE působila jako vedoucí oddělení správy nemovitostí. Má bohaté zkušenosti se správou bytových domů, administrativních budov i průmyslových areálů. Leona je absolventkou oboru podnikání a právo na VŠE a dále oboru management tělesné výchovy a sportu na FTVS UK. Hovoří plynně anglicky a pasivně ovládá francouzštinu.

Antonín Gavenda působí v oblasti správy nemovitostí již 9 let, během kterých nasbíral bohaté profesní zkušenosti v České republice a v Polsku. Ty nyní ve Svoboda & Williams zužitkuje na pozici Head of Facility Management. Antonín aktuálně studuje obor oceňování nemovitých věcí na VŠE. Hovoří plynně anglicky.

Další novou posilou oddělení správy nemovitostí se stala Kristýna Tintěrová. Kristýna absolvovala obchodní akademii a před svým nástupem do Svoboda & Williams působila mimo jiné ve společnostech Prague Filters & Papers, Yacht a LBCE. Z cizích jazyků ovládá angličtinu.

Nové tváře Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.