Všechny zprávy

01. prosinec 2017

Svoboda & Williams vítězem kategorie Best Local Power Broker Team na CIJ Awards 2017

Realitní kancelář Svoboda & Williams zvítězila v kategorii Best Local Power Broker Team v rámci letošních CIJ Awards Czech Republic. Úspěšně tím navázala na svá prvenství v minulých letech.

CIJ Awards Czech Republic jsou prestižní ocenění každoročně udělovaná společností CIJ Journal, vydavatelem tištěných a online zpráv o realitním dění v regionu střední a jihovýchodní Evropy. V segmentu komerčních realit jde o ceny s nejdelší tradicí v České republice.

Na letošním, již 17. ročníku CIJ Awards Czech Republic byly oceněny výjimečné projekty, společnosti, osobnosti i transakce v celkem 33 kategoriích. Slavnostní předání cen proběhlo 30. listopadu 2017 v pražském hotelu Marriott.

"Rád bych poděkoval celému týmu Svoboda & Williams, našim klientům a všem, kdo nám svým hlasem projevili důvěru. Měli jsme skvělý rok, o čemž svědčí fakt, že si naši společnost vybrala globální realitní síť Christie's International Real Estate za svého exkluzivního partnera pro Českou republiku a Slovensko," uvedl k zisku prestižního ocenění Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams. 

Svoboda & Williams | CIJ Awards 2017 Svoboda & Williams | CIJ Awards Czech Republic Tým Svoboda & Williams | CIJ Awards 2017

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.