Všechny zprávy

12. únor 2018

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena pronájmem prostor v karlínské administrativní budově Za Poříčskou bránou 6 a 8

Společnost Immoreal Investment exkluzivně pověřila realitní kancelář Svoboda & Williams zprostředkováním pronájmu kancelářských a obchodních prostor v budově Za Poříčskou bránou 6 a 8. Objekt, jenž vznikl propojením dvou domů z 20. let, je situován v klidné části Karlína, přímo u vstupu do stanice metra Florenc.

"Společnost Immoreal Investment se na nás obrátila, neboť - díky své etablované značce a efektivnímu marketingu - platíme za lídra trhu s kancelářskými prostory pro malé a střední firmy. Právě pro ně je budova Za Poříčskou bránou ideální volbou," okomentovala nově získanou exkluzivitu Zuzana Virbová ze Svoboda & Williams.

Budovu, kde v nejbližší době proběhne rekonstrukce, tvoří kancelářské a obchodní prostory, jež svým budoucím nájemcům poskytnou atraktivní kombinaci současných technologií a architektonických prvků 20. let. Každé patro přitom nabídne přibližně 400 m2 kancelářských prostor. To vše v klidné ulici v centru města, na rozhraní Prahy 1 a 8, přímo u vstupu do stanice metra Florenc (trasa B a C) a v těsném sousedství významného rozvojového území Masarykova nádraží.

Za Poříčskou bránou | kanceláře k pronájmu | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.