Všechny zprávy

22. únor 2018

Svoboda & Williams účastníkem mezinárodní konference Christie’s International Real Estate v Buenos Aires

O trendech a inovacích v segmentu luxusních nemovitostí debatovali během dvoudenní konference majitelé a další představitelé realitních kanceláří ze Severní a Jižní Ameriky, Evropy, Asie a Austrálie, začleněných do sítě Christie's International Real Estate.

Letošní konference realitní sítě Christie's International Real Estate, která se uskutečnila v Buenos Aires, se zúčastnili též členové týmu Svoboda & Williams. „Program se týkal klíčových témat jako online marketing či kyberbezpečnost a také otázky, jak v dnešní ekonomické situaci identifikovat obchodní příležitosti,“ uvedl Dan Conn, CEO Christie’s International Real Estate.

„Konference nabídla užitečný vhled do nejnovějších trendů na globálním realitním trhu, včetně detailních analýz chování investorů. Dobrou zprávou pro majitele nemovitostí v Praze je, že hlavní město se těší reputaci jedné z nejatraktivnějších světových metropolí. Ve spojení se stabilní ekonomickou a politickou situací to z Prahy činí ideální destinaci pro globální investory,“ uvádí Veronika Krejcárková ze Svoboda & Williams. „Na konferenci jsme navázali spolupráci s dalšími členy sítě Christie's, což nám umožní postupně představovat klientům nové zahraniční trhy a regiony.“

Od září 2017, kdy se stala exkluzivním partnerem Christie’s International Real Estate pro ČR a Slovensko, rozšířila realitní kancelář Svoboda & Williams svoji nabídku o prémiové nemovitosti ve Švýcarsku, Francii a Portugalsku. Všechny pocházejí z portfolií předních realitních kanceláří, členů sítě Christie’s International Real Estate. Tato realitní síť je vlastnicky propojena s proslulou londýnskou aukční síní Christie's. 

Svoboda & Williams | Christie's International Real Estate Svoboda & Williams | Christie's International Real Estate | konference Svoboda & Williams | Christie's International Real Estate | networking Svoboda & Williams | Christie's International Real Estate | kulturní program

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.