Všechny zprávy

26. duben 2018

V brněnském projektu Milhouse zbývají poslední 2 volné byty

V projektu Milhouse, který nabízí atraktivní bydlení v blízkosti centra Brna, v multifunkční novostavbě od architektonického studia Chybik + Kristof, zbývají poslední 2 volné byty – oba stylové lofty o dispozici 3+kk. Výhradním prodejcem bytových jednotek v projektu, jehož kolaudace proběhne už v srpnu, je Svoboda & Williams.

Jihovýchodní orientace nevšední budovy ve tvaru nepravidelného pětihranu přispívá k příznivým světelným podmínkám v interiérech bytů a – v kombinaci s využitými technologiemi – též k energetické úspornosti. Nadčasové, luxusně provedené bytové jednotky s velkoformátovými okny nabízejí prvotřídní městské bydlení. Z bytů ve vyšších poschodích se otevírají působivé výhledy na čtvrť Brno-střed i vzdálenější dominanty města včetně katedrály svatého Petra a Pavla či hradu Špilberk. Chloubou projektu jsou impozantní loftové byty s harmonicky sladěným obytným prostorem ve dvou úrovních, kam proudí záplava denního světla. Poslední dva z těchto loftů (oba s dispozicí 3+kk, jeden 70m2 s balkonem, druhý 90 m2 se dvěma terasami) dosud čekají na svého majitele.

Projekt Milhouse je situován na křižovatce ulic Mlýnská a Masná, v blízkosti významných obchodních zón, v lokalitě s vynikající dopravní dostupností MHD i autem. V dynamicky se rozvíjejícím okolí objektu se nachází vlakové i autobusové nádraží a široké spektrum služeb, včetně nákupního a společenského centra Galerie Vaňkovka a OC Letmo. Jen několik minut bude rezidenty dělit od oblíbené cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a dále až do Vídně. Podle územního plánu vznikne v těsné blízkosti budovy park. Projekt Milhouse realizuje společnost T.E Development Group.

Projekt Milhouse, Brno | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.