Všechny zprávy

09. květen 2018

Rezidence Laubova 2: prémiové nájemní bydlení na Vinohradech

Svoboda & Williams exkluzivně nabízí k pronájmu byty v prémiové rezidenci Laubova 2, která vzniká kompletní rekonstrukcí secesního domu na rohu Laubovy ulice a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Rezidence Laubova 2, situovaná v jedné z nejžádanějších částí Vinohrad, přináší celkem 11 nájemních bytů vysokého standardu, 9 z nich s balkonem. Čtyřpatrový secesní dům s výtahem v současnosti prochází kompletní rekonstrukcí podle návrhu architektonických studií SMLXL a Flat White. Interiéry bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk a výměrách od 89 do 176 m2 charakterizuje atraktivní kombinace secesních prvků se současným designem. Byty nabídnou prvotřídní provedení a vybavení, včetně systému chlazení, dubových podlah a vinotéky. 

Z oken rezidence se otevírají výhledy na ikonický Plečnikův kostel Nejsvětějšího srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad. Pro tuto část Vinohrad jsou typické široké ulice lemované vzrostlými stromy a zdobnými secesními fasádami. Oblast se vyznačuje vynikající dopravní dostupností (vč. stanice metra Jiřího z Poděbrad), skvělou občanskou vybaveností, rozsáhlými plochami zeleně a nepřeberným množstvím restaurací a bister s kuchyněmi ze všech koutů světa. Riegrovy sady, situované jen pár minut chůze od rezidence, nabízejí široké možnosti relaxace i aktivního odpočinku.

„Po prémiovém nájemním bydlení v mikrolokalitě náměstí Jiřího z Poděbrad registrujeme stabilně vysokou poptávku, a proto vítáme možnost exkluzivně spolupracovat na takto výjimečném projektu," uvádí David Šimeček, Head of Residential Rentals realitní kanceláře Svoboda & Williams. 

Nabídka bytů v rezidenci Laubova 2.

Rezidence Laubova 2 | Prémiové byty k pronájmu na Vinohradech Rezidence Laubova 2 | Prémiové byty k pronájmu na Vinohradech Rezidence Laubova 2 | Prémiové byty k pronájmu na Vinohradech Rezidence Laubova 2 | Prémiové byty k pronájmu na Vinohradech

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.