Všechny zprávy

16. červenec 2018

Svoboda & Williams zahajuje prodej II. etapy karlínského projektu PRAGA Rezidence

Realitní kancelář Svoboda & Williams uvádí na trh II. etapu projektu PRAGA Rezidence, architektonicky výjimečné novostavby citlivě zasazené do původní zástavby Karlína.

Ve II. etapě prodeje přichází na trh 7 stylových bytů 2+kk až 5+kk (52 – 261 m2) včetně dvojice třípodlažních townhousů s prostornou terasou a odděleným patrem s ložnicí. Interiéry všech bytových jednotek splňují veškeré nároky na komfortní městské bydlení. Byty jsou k prodeji kompletně dokončené ve vysokém standardu a nezařízené. Ke každému z nich si lze dokoupit parkovací stání v podzemní garáži.

Devítipodlažní budova s velkou privátní zahradou stojí přímo na úpatí zalesněného vrchu Vítkov, v místech, kde v minulosti sídlila opravna automobilů PRAGA. Působivá novostavba bude tvořit součást multifunkčního komplexu tří budov s novou pěší třídou, jež propojí ulice Křižíkovu a Pernerovu. PRAGA Rezidence, jejíž čisté, nadčasové linie jsou dílem architektonického studia A.D.N.S., nabídne ideální bydlení pro 21. století – přímo uprostřed pulzující čtvrti s unikátním geniem loci, zároveň však s přírodou jako na dlani. Projekt realizuje developerská společnost M2 Real Estate.

Oficiální webové stránky projektu: PRAGA Rezidence

Svoboda & Williams | PRAGA Rezidence Svoboda & Williams | PRAGA Rezidence

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.