Všechny zprávy

14. listopad 2018

Rezidence Malátova 7 byla zkolaudována, zbývají poslední 3 volné byty

Rezidenční projekt Malátova 7, který nabízí prvotřídní bydlení na prestižní pražské adrese, jen pár kroků od Janáčkova nábřeží, získal kolaudační souhlas. Na své majitele v současnosti čekají poslední 3 byty z původních 15.

Malátova 7, nárožní činžovní dům s výraznou novobarokní fasádou, je situován na pomezí Malé Strany a Smíchova, blízko Janáčkova nábřeží, zahrady Kinských a Kampy. Šestipatrová budova prošla kompletní rekonstrukcí podle návrhu studia CAMA Architekti a nabízí honosné společné prostory, výtah a parkovací stání v zakladači.

V rezidenci zbývají k prodeji poslední 3 byty, prostorné penthousy s velkoformátovými okny v nejvyšších dvou podlažích domu. Největší z nich, velkoryse koncipovaný byt o dispozici 5+kk a ploše 193 m2, nabízí výhledy na Pražský hrad přímo z obývacího pokoje, balkon a přímý přístup z výtahu do interiéru. Dva z penthousů jsou nabízeny ve stavu kolaudačního minima (shell & core), třetí pak slouží jako vzorový byt a je k dispozici v dokončeném stavu.

Více informací o projektu Malátova 7

Malátova 7 | Svoboda & Williams Malátova 7 | Svoboda & Williams Malátova 7 | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.