Všechny zprávy

14. listopad 2018

Den otevřených dveří v novém brněnském projektu Hilleho 6

Realitní kancelář Svoboda & Williams zahajuje prodej bytů v projektu Hilleho 6, který vzniká kompletní rekonstrukcí novorenesančního nárožního domu v atraktivní brněnské čtvrti Černá Pole, naproti parku. Budovu včetně vzorového bytu budou mít zájemci možnost navštívit 20. či 22. listopadu v rámci dne otevřených dveří.

Rezidence Hilleho 6 je tvořena 17 bytovými jednotkami o dispozicích 2+kk až 4+kk a plochách od 49 do 172 m2. Byty jsou k prodeji dokončené ve vysokém standardu, přičemž k většině z nich patří balkon nebo terasa. Rekonstrukce domu probíhá pod taktovkou ateliéru A77 Architekti, který si vytkl za cíl navrátit původní krásu novorenesančnímu činžovnímu domu, navrženému stavitelem Františkem Aloisem Dvořákem, a potenciál interiérů rozvinout do podoby odpovídající současným trendům. Rezidence stojí na rohu klidné ulice, lemované vzrostlými stromy, a parku na náměstí 28. října. Největší brněnský park, oblíbené Lužánky, se nachází 300 metrů od objektu, od legendární funkcionalistické vily Tugendhat pak bude rezidenty dělit pouhých 10 minut chůze. Oblast se vyznačuje plnou občanskou vybaveností, včetně restaurací, barů, kaváren, obchodů, škol, pošty a dalších služeb. Centrum města je pohodlně dostupné pěšky i MHD. Dokončení projektu je plánováno na červenec 2019.

V případě zájmu o prohlídku během dne otevřených dveří se prosím předem registrujte e-mailem.
Termíny: 20. a 22.11. od 13:00 do 18:00 hod.
Registrační e-mail: anna.hlouskova@svoboda-williams.com
Další informace: +420 727 964 654

Více informací o projektu Hilleho 6 

Hilleho 6 | byty k prodeji v Brně Hilleho 6 | byty k prodeji v Brně Hilleho 6 | byty k prodeji v Brně Hilleho 6 | byty k prodeji v Brně

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.