Všechny zprávy

16. leden 2019

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem kanceláří pro komunikační skupinu Konektor

Realitní kancelář Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem celkem 1 200 m2 kancelářských prostor pro nové sídlo komunikační skupiny Konektor. Skupina, sdružující několik PR a marketingových agentur, si pronajala historickou administrativní budovu na Karlově náměstí.

Budova na náměstí Republiky, ve které Konektor donedávna sídlil, projde v blízké budoucnosti celkovou rekonstrukcí, a tak se skupina obrátila na Svoboda & Williams s požadavkem na vyhledání menší administrativní budovy v centru Prahy. V návaznosti na konzultaci priorit a potřeb společností sdružených pod značkou Konektor představila Svoboda & Williams jejich zástupcům mimo jiné třípatrový dům na adrese Karlovo náměstí 17, který se nakonec ukázal jako optimální. Dům je součástí souboru historických budov postavených v roce 1900 podle návrhu dvorního architekta Rudolfa Tereby a kdysi sloužil jako konírna.

„Budova na Karlově náměstí klienta zaujala svou polohou v klidném vnitrobloku a přitom ve frekventované lokalitě centra Prahy i možností parkování až pro 25 aut v podzemní garáži.“ říká Jaroslav Waldhauser ze Svoboda & Williams.

„Hledali jsme prostory, které by vystihovaly kreativního ducha skupiny Konektor, a snažili jsme se vyhnout pronájmu v klasické administrativní budově. Zároveň jsme chtěli zůstat v centru města. Jaroslav Waldhauser ze Svoboda & Williams naše poměrně specifické požadavky pochopil a představil nám hned několik nemovitostí požadovaných parametrů. Budova na Karlově náměstí nás svým historickým rozměrem zaujala už na první pohled a pronajímatel navíc vyšel vstříc většině našich požadavků na rekonstrukci a modernizaci prostor,“ uvádí k transakci Petr Rydl, CEO společnosti Konektor a.s., patřící do skupiny Konektor.

Konektor | Svoboda & Williams Kanceláře k pronájmu | Svoboda & Williams Kanceláře, pronájem | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.