Všechny zprávy

13. únor 2019

Viladům U Pernikářky 7 zkolaudován, zbývá poslední volný byt

V projektu U Pernikářky 7, situovaném v žádané lokalitě vilové čtvrti Hřebenka (Praha 5), čeká na svého majitele poslední volný byt. Energeticky pasivní viladům byl minulý měsíc dokončen a úspěšně zkolaudován. Exkluzivním prodejcem jednotek v projektu je realitní kancelář Svoboda & Williams.

Viladům U Pernikářky 7 stojí v exkluzivní lokalitě Hřebenek, a nabízí tak klidné bydlení uprostřed zeleně ve čtvrti s prvorepublikovou atmosférou. Elegantní novostavba byla realizována developerskou společností JRD ve spolupráci se studiem Podlipný Sladký architekti – obě společnosti se specializují na udržitelné realitní projekty s minimální energetickou náročností. Součástí viladomu jsou atraktivní společné prostory, podzemní parkování a relaxační zóna se saunou, vyhrazená pro rezidenty. K optimalizaci provozních nákladů přispívají okna s izolačními trojskly, centrální větrání s rekuperací tepla a systém vytápění pasivními konvektory.

V projektu je aktuálně k dispozici pouze jediná volná jednotka: vzdušný, jižně orientovaný byt o dispozici 4+kk a ploše 116 m2 s prostorným balkonem. Součástí kupní ceny bytu jsou i dvě parkovací stání v podzemní garáží a sklepní úložný prostor.

Byty v projektu budou připraveny k nastěhování od března letošního roku.

Více informací o projektu U Pernikářky 7.  

U Pernikářky 7 | Svoboda & Williams U Pernikářky 7 | Svoboda & Williams U Pernikářky 7 | Svoboda & Williams U Pernikářky 7 | Svoboda & Williams U Pernikářky 7 | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.