Všechny zprávy

06. únor 2019

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v brněnském projektu Hilleho 6

Realitní kancelář Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v brněnském projektu Hilleho 6, který vzniká kompletní rekonstrukcí novorenesančního domu v žádané rezidenční čtvrti Černá pole.

Rezidenci Hilleho 6 tvoří 17 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 4+kk a plochách od 49 do 172 m2. Rekonstrukce byla svěřena do rukou ateliéru A77 Architekti, jehož záměrem bylo zachovat jedinečnou historickou hodnotu objektu a zároveň jej přizpůsobit nárokům současného bydlení. Dům navrhl stavitel František Alois Dvořák, významný představitel novorenesančního proudu brněnské historizující architektury.

Cílem celkové modernizace objektu je plné využití potenciálu nádherných bytových prostorů a propojení původní architektury s prvky moderního designu. Interiéry, vyhovující veškerým požadavkům na komfortní bydlení, zahrnují třívrstvé dubové podlahy, vyhřívanou dlažbu z přírodního kamene a dřevěná kastlová okna s izolačními skly. Byty s výhledem do vnitrobloku mají balkony, součástí dvou bytů v pátém patře jsou zase zapuštěné terasy.

Rezidence stojí na rohu klidné, stromy lemované ulice a náměstí 28. října s rozsáhlým parkem. Tvoří součást atraktivní rezidenční čtvrti s plnou občanskou vybaveností, včetně restaurací, barů, kaváren, obchodů, pošty a dalších služeb. Největší brněnský park Lužánky se nachází jen 300 metrů od objektu, k legendární vile Tugendhat pěšky pohodlně dojdete během 10 minut. Dokončení projektu je naplánováno na červenec letošního roku.

Více informací o projektu Hilleho 6. 

Hilleho 6 | Svoboda & Williams Hilleho 6 | Svoboda & Williams Hilleho 6 | Svoboda & Williams Hilleho 6 | Svoboda & Williams Hilleho 6 | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.