Všechny zprávy

21. květen 2019

Hradešínská residence: kolaudace proběhne v příštím měsíci a byty budou připraveny k nastěhování v létě 2019

Projekt luxusního bydlení s neopakovatelným geniem loci, Hradešínská residence, jehož prodejem byla exkluzivně pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams, se blíží úspěšnému dokončení. Prodáno je v současné době 40 % jednotek a k dispozici jsou velkoryse řešené, převážně rodinné byty s parkováním.

Hradešínská residence, projekt realizovaný developerskou společností A.K.F. Projekt, je situována v Královských Vinohradech, díky čemuž vyniká jedinečnou lokalitou s osobitou atmosférou 30. let. Celkem 13 prémiových bytů bude připraveno k nastěhování během léta, a noví majitelé si tak užijí nejhezčí období roku plnými doušky, ať už na terase se sklenkou vína a výhledem na noblesní vily, nebo v blízkém parku Grébovka, který přímo vybízí k chvilkám ničím nerušené pohody.

Pro termín prohlídky prosím kontaktujte naši kancelář. 

Více informací o projektu Hradešínská residence.

Hradešínská residence | Svoboda & Williams Hradešínská residence | Svoboda & Williams Hradešínská residence | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.