Všechny zprávy

16. březen 2020

Svoboda & Williams zahajuje prodej domů v rezidenčním projektu Na Pramenech

Svoboda & Williams na základě exkluzivního pověření zahájila prodej rodinných domů v projektu Na Pramenech, který realizuje společnost bpd development na rozhraní Čakovic, Letňan a Ďáblic. Novou rezidenční čtvrť bude tvořit 77 domů, jejichž podoba vychází z návrhu architektonického ateliéru ADR.

Projekt Na Pramenech vzniká jako ucelený komplex, který bude od okolních komunikací oddělen širokým pásem zeleně. Budoucí obyvatelé ocení chytře navržené urbanistické řešení nové čtvrti, množství uliční zeleně, dostatek soukromí a pohodovou sousedskou atmosféru. Jednotlivé domy nabídnou kompaktně pojaté dispozice 4+kk až 6+kk, každý z nich bude navíc vkusně propojen s terasou navazující na zahradu.

Díky tomu, že domy Na Pramenech vznikají v klidné lokalitě na Praze 9, nabízejí skvělé spojení s centrem města i s okolní přírodou. V okolí projektu se nacházejí hned dvě nákupní centra, cyklostezky, pěší trasy, lesoparky a školy. Mateřská škola a dětské hřiště budou součástí rezidenčního areálu.

Projekt Na Pramenech vzniká ve 4 etapách. Dokončení první z nich je naplánováno na jaro 2021.

Oficiální stránky projektu Na Pramenech.

Na Pramenech | Rodinné domy Praha 9 | Svoboda & Williams Na Pramenech | Rodinné domy Praha 9 | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.