Všechny zprávy

27. březen 2020

Sdílené kanceláře Offices Unlimited: opatření v souvislosti s covid-19

Společnost Offices Unlimited, jejíž portfolio tvoří sdílené kanceláře s flexibilní dobou nájmu, zavedla v souvislosti s virem covid-19 ve všech svých prostorách nadstandardní hygienická opatření a pravidla, která minimalizují jeho šíření. Zároveň zahájila možnost videoprohlídek, takže zájemci si mohou všechny kanceláře i budovy prohlédnout prostřednictvím videohovoru s makléřem.

Zaměstnanci Offices Unlimited důkladně monitorují situaci kolem viru covid-19 a následují veškerá doporučení vlády a Světové zdravotnické organizace. „V kancelářské budově Na Příkopě 15 byl nově zaveden coworking v menších, oddělených kancelářích, které v současné době představují lepší alternativu k rozlehlému open space. Všechny prostory Offices Unlimited jsou pravidelně větrány díky otevíratelným oknům, což také výrazně přispívá ke snížení patogenů ve vzduchu,“ dodává Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant Svoboda & Williams.

Přijatá opatření v prostorách sdílených kanceláří Offices Unlimited jsou následující:

- Zaměstnanci i nájemci mají povinnost ve společných prostorách nosit roušku a udržovat rozestup minimálně 3 metry.
- Kancelářské prostory jsou každodenně důkladně desinfikovány, několikrát denně se desinfikují tlačítka výtahů, kliky, kuchyňky a toalety. Nájemcům je desinfekce neustále k dispozici.
- Nájemcům je k dispozici žehlička pro desinfekci roušek.
- Zájemci o prohlídky mohou využít videoprohlídky kanceláří a budovy v reálném čase, tedy prostřednictvím služeb FaceTime, WhatsApp, Skype, Messenger ad.
- Ve sdílených kancelářích myhive Flexi Offices lze využít restauraci určenou pouze pro nájemce budovy, možný je pouze výdej jídla s sebou.
- Zaměstnanci neustále monitorují provoz a opatření ve všech budovách.

Kompletní nabídka sdílených kanceláří Offices Unlimited.

Sdílené kanceláře Na Příkope 15 | Coworking | Svoboda & Williams Sdílené kanceláře myhive Flexi Offices | Coworking | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.