Všechny zprávy

07. duben 2020

Svoboda & Williams pomůže s řešením současné situace nájemců nebytových prostor

Současný stav nevyhnutelně zahýbe celým kancelářským trhem, proto tým Svoboda & Williams nabízí pomoc při optimalizaci provozních nákladů v oblasti pronájmu kancelářských, výrobních a skladových prostor.

Svoboda & Williams nabízí nájemcům nebytových prostor úvodní bezplatnou konzultaci a analýzu jejich stávajících nájemních podmínek. Cílem služby je dosažení dohody s pronajímatelem vedoucí k celkovému snížení provozních nákladů nájemce, přejednání nájemních podmínek a zajištění podnájmu volných kapacit, případně relokace nájemce. Společnosti zároveň mohou jako přechodné řešení využít vybavených kanceláří s pružnou dobou nájmu z nabídky Svoboda & Williams.

„Nájemci komerčních prostor se na nás začínají obracet s dotazy na možná řešení náhle vzniklé situace, kdy se řada firem potýká se zásadními výpadky svých příjmů. Snažíme se situaci na trhu monitorovat a nabízíme součinnost při jednáních s pronajímateli, jejichž situace není o nic jednodušší," dodává Petra Schinkmannová, která má ve Svoboda & Williams na starosti zastupování nájemců.

Oddělení pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.