Všechny zprávy

11. červen 2020

Svoboda & Williams přináší komplexní nabídku flexibilních kanceláří v Praze

Od počátku tohoto roku Svoboda & Williams značně rozšířila nabídku pražských flexibilních kanceláří. V reakci na rostoucí popularitu tohoto nájemního konceptu zároveň pronajímatelům přináší komplexní služby v oblasti pronájmu i managementu flexibilních kanceláří.

Poptávka po menších kancelářských prostorech s flexibilní dobou nájmu stále roste a podle posledních průzkumů se zdá, že ji negativně neovlivní ani současná koronavirová krize. Naopak lze očekávat, že nájemci budou vyžadovat vyšší míru flexibility na všech úrovních nájemního vztahu. Tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams tak v posledních měsících výrazně doplnil portfolio kanceláří s flexibilní dobou nájmu – nyní zastřešuje téměř kompletní pražský a brněnský trh.

„V současné době víc než kdy jindy vnímáme, že zájemci o pronájem požadují větší flexibilitu v délce nájemní smlouvy a ve využívaných dispozicích, zároveň často poptávají nabídku specifických služeb,” dodává Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant ve Svoboda & Williams.

Kompletní nabídka kanceláří s flexibilní dobou nájmu.

Flexibilní kanceláře ke krátkodobému pronájmu | Svoboda & Williams Coworking v Praze | Svoboda & Williams Sdílené kanceláře Flexibilní kanceláře v Praze Kancelář ke krátkodobému pronájmu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.