Všechny zprávy

22. červen 2020

Prodej prémiového rezidenčního projektu Hilleho 6 úspěšně dokončen

Svoboda & Williams v červnu prodala poslední byt v rámci ambiciózního rezidenčního projektu Hilleho 6, který do centra Brna přinesl prémiové bydlení. Téměř všechny bytové jednotky byly vyprodány před koncem roku 2019, poslední velký podkrovní byt čekal na svého majitele trochu déle. Po 20 měsících od zahájení je tak prodej úspěšně dokončen.

Rezidence Hilleho 6 vznikla kompletní rekonstrukcí novorenesančního nárožního domu ve vyhledávané brněnské čtvrti Černá Pole. Na pěti podlažích se nachází 17 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 4+kk, které byly k prodeji dokončené ve vysokém standardu, na většinu z nich navíc navazuje balkon či terasa. Jde tak o výjimečné rezidenční bydlení s prvorepublikovým duchem, jehož podoba odpovídá současným trendům. „Na bytové jednotky v domě Hilleho 6 máme od klientů velmi pozitivní ohlasy. Do většiny bytů se jejich majitelé hned nastěhovali, někteří je kupovali na investici – dva byty jsou tak aktuálně pronajaté,“ říká k úspěšně ukončenému prodeji Tereza Štěrbová, vedoucí brněnské pobočky Svoboda & Williams.

Hilleho 6 | Svoboda & Williams Hilleho 6 | Prodej bytů Brno

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.